Zabieg depilacji laserowej w szczecińskim salonie

 

Każda z pań stara się regularnie dbać o siebie, swoją skórę, włosy oraz paznokcie. Pielęgnacja wiąże się również z koniecznością codziennej depilacji, która zabiera zazwyczaj wiele czasu, często jest bolesna i nie zawsze w pełni skuteczna.

Dokładny i skuteczny zabieg laserowej depilacji

dokładna depilacja laserowa w SzczecinieWiele salonów ma takie zabiegi w stałej ofercie, a sam zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny i do jego wykonania nie potrzeba używać środków znieczulających. Pamiętać jednak należy, że do jego wykonania są również przeciwwskazania. Szybka i dokładna depilacja laserowa w Szczecinie pozwala pozbyć się niechcianych włosków na nogach, w okolicach bikini oraz pach. Sam zabieg trwa naprawdę krótko, w zależności od wybranej partii ciała, ale trzeba pamiętać, że musi być powtarzany kilka razy w ciągu paru miesięcy. Jest to związane z tym, że mieszki włosowe znajdują się w różnej fazie swojego rozwoju – spoczynku albo wzrostu – podczas zabiegu, a tylko te, które znajdują się w fazie wzrostu mogą zostać usunięte przez głowicę lasera. Na ilość powtarzanych zabiegów wpływają też różne inne czynniki, jak na przykład gęstość oraz grubość włosów, wiek czy nawet gospodarka hormonalna. Kiedy już jednak cała seria zabiegów zostanie powtórzona, można cieszyć się gładką skórą. Brak konieczności depilacji każdego dnia stanowi dla wielu kobiet prawdziwą ulgę, ponadto pozwala im zaoszczędzić dużo czasu oraz energii, a także sum wydawanych w drogeriach na maszynki do golenia lub wosk stosowany do depilacji czy inne preparaty.

Laserowa depilacja jest profesjonalnie wykonywanym zabiegiem, który jest całkowicie bezpieczny dla kobiet. To spore udogodnienie w codziennym życiu dla wielu pań, które pozwala cieszyć się gładką skórą bez zbędnych i niechcianych włosków.