Zamówienie profesjonalnej chłodziarki na wino

Moja restauracja należała do tych prestiżowych. Miałem już cztery gwiazdki i musiałem utrzymać tak wysoki poziom. Wprowadziłem w ostatnim czasie sporo zmian w menu, co przysporzyło mi jeszcze więcej klientów ze świata sławy. To było dla mnie wyjątkowo ważne.

Restauracja z nowoczesną chłodziarką na wino

chłodziarka na wino do zabudowyW menu pojawiło się sporo nowych pozycji i głównie były to wina, które pochodziły z najlepszych winnic w kraju. Jeden z klientów raz zwrócił kelnerowi uwagę, że wino było zbyt ciepłe i musiałem od razu działać. W mojej restauracji potrzebna była profesjonalna chłodziarka na wino do zabudowy, którą postanowiłem w błyskawicznym tempie zamówić. Nie mogłem sobie pozwolić na to, żeby wino dla moich ważnych klientów podawane było w niezadowalającej temperaturze. Zgłosiłem się do najlepszego producenta mebli, który zresztą umeblował całą moją restaurację. Zleciłem mu wykonanie chłodziarki do zabudowy i podałem niezbędne parametry. Producent mnie szanował jako swojego kontrahenta i z uwagi na ogromną sympatię do mojej osoby obiecał, że moje zamówienie zrealizuje w pierwszej kolejności. On sam jadał w mojej restauracji i zawsze był zadowolony z obsługi. Po czterech dniach pojawił się pracownik, który montował chłodziarkę w mojej restauracji. Zamontowana ona była na sali głównej i klienci mogli sami wybrać schłodzone wino z chłodziarki. Pomysł ten wydał mi się najlepszy i nie zdziwiłem się, że szybko został doceniony przez wszystkich  klientów mojej restauracji.

Wino, które było podawane klientom zawsze było odpowiednio schłodzone. Koszt zakupu chłodziarki zwrócił mi się bardzo szybko, ponieważ każdego dnia moja restauracja była przepełniona klientami. Nie bez powodu przecież otrzymałem tyle gwiazdek. Ciężko na wszystko zapracowałem.