Złota ażurowa rama

Siedziałam sobie ostatnio w sama w domu i miałam ewidentnie za dużo wolnego czasu. Przez ten właśnie wolny czas zaczęłam się zastanawiać jak zagospodarować wolną przestrzeń na pustej białej ścianie nad łóżkiem w sypialni. Chciałam coś zmienić unikając remontów, bo bardzo ich nie lubiłam zresztą tak samo jak moja rodzina.

Ażurowa błyskotka na ścianie

ozdoba na ścianę ażurowaNie jestem fanką ramek ze zdjęciami rodziny na ścianie. Uważam, że jest to moja prywatna sprawa i nie wszyscy goście muszą je oglądać. Dlatego też od razu wykluczyłam zakup ramek na zdjęcia. Nie miałam za bardzo pomysłu, więc stwierdziłam, że muszę poratować się stronami w sieci. Znalazłam kilka fajnych pomysłów, ale najbardziej przypadła mi do gustu ozdoba na ścianę ażurowa. Było to coś nietypowego czego jeszcze nigdy nie widziałam u nikogo znajomego. Pomyślałam, że taka ozdoba w kolorze złotym może naprawdę fajnie wyglądać w sypialni i będzie pasować idealnie do wystroju. Nie dało się jej niestety kupić nigdzie stacjonarnie w sklepie a tak lubię najbardziej. No cóż musiałam się przełamać i zamówić ją przez Internet. Tak też zrobiłam, zamówiłam jedna dużą ażurową ozdobę. Oczywiście przesyłkę chciałam opłacić dopiero u kuriera tak czułam się pewniej i bezpieczniej. Na całe szczęście się dało wiec przestałam się martwić, pozostało tylko czekać na kuriera z paczką. Miał pojawić się między czwartkiem a piątkiem więc naprawdę bardzo szybko.

Tak jak było napisane kurier przyjechał w czwartek wieczorem. Poprosił mnie żebym otworzyła paczkę przy nim i sprawdziła czy wszystko się zgadza i czy nic nie jest uszkodzone. Wszystko było w porządku. Paczka była naprawdę bardzo dobrze zapakowana. Musiałam poczekać do następnego dnia, aby ją zamontować na ścianie. Wyglądała tak jak myślałam, naprawdę bardzo ładnie.