Zostałem wysłany do montażu wentylacji

Z uwagi na fakt, że byłem nowym pracownikiem w firmie to szef wysłał mnie na szereg szkoleń, które miały podwyższyć moje kwalifikacje. Cieszyłem się, bo za szkolenia nic nie płaciłem a zdobytą wiedzę mogłem wykorzystać na swoim stanowisku pracy.

Profesjonalnie zamontowana wentylacja u klienta 

montaż wentylacji krakówKiedy już byłem gotów do samodzielnej pracy to kierownik przydzielił mnie do zespołu, który jechał na montaż wentylacji kraków do jednego z ważniejszych dla naszej firmy klientów. Cieszyłem się, że dostałem kredyt zaufania i postanowiłem się wywiązać z tego zadania najlepiej jak potrafiłem. Odbywałem na szkoleniach zajęcia praktyczne z montażu wentylacji i wiedziałem czego się spodziewać. Każdy z pracowników dostał ściśle określone zadanie do wykonania, dzięki czemu praca szła sprawnie. Ja miałem pomagać Andrzejowi, który był najbardziej doświadczony w ekipie. Radziłem sobie z każdym zadaniem i doszedłem do wniosku, że montowanie wentylacji było dość łatwym zajęciem. Wszystko wykonałem bardzo profesjonalnie i dzięki temu Andrzej od razu pochwalił mnie przed kierownikiem. Następnym razem na montaż zostałem wysłany sam. Nie było to aż tak ogromne zlecenie i jeden pracownik był w zupełności wystarczający. Zabrałem wszystkie niezbędne do pracy narzędzia i pojechałem na ten montaż. Mimo, iż pracowałem zupełnie sam to świetnie sobie radziłem i doskonale wiedziałem co robić. Wentylację zamontowałem sprawnie i dość szybko wróciłem do firmy. Kierownik był ze mnie zadowolony.

Odpowiadała mi praca montera w tej firmie, bo praca była dla mnie od samego początku bardzo interesująca. Do tego pracodawca sporo we mnie zainwestował a ja to doceniałem. Po czasie dostałem także umowę na stałe i zwiększyły mi się zarobki. Byłem docenianym pracownikiem.